Żegnajcie, spodnie w serduszka | Farewell, pants with hearts

/
0 Comments
Dzisiaj udzieliłam sama sobie lekcji pouczającej a bolesnej. Najwyraźniej dolna część mojego ciała jest o rozmiar (a może nawet rozmiar i pół!) większa od części górnej. Sczeźnij, odrysowywanie wykroju według przyzwyczajeń. Próbuję się pocieszać, że może to projektant modelu #129 z lutowej „Burdy” zaszalał tu i ówdzie; co jednak nie zmienia faktu, że nie wcisnę zadka w spodnie z granatowej bawełny w drobne kremowe serduszka, choćby nie wiem co.

Skończę je po to tylko, żeby przekonać mężową siostrę, wąską w biodrach i innych strategicznych miejscach, że zawsze marzyła o elemencie garderoby w tak infantylny print.


Today I taught myself a very educational and painful lesson. Apparently the bottom part of my body is one size bigger (or maybe even one and a half!) than the top part. Go to hell, cutting out patterns based on habits. I try to consolate myself, that maybe it was the designer of the model #129 from the Febuary issue of „Burda”, who went crazy here and there; it doesn’t really matter though, since I won’t squeeze my bum into the beautiful pair of pants made out of heart-patterned dark blue cotton. Sigh.

I will finish this project only to convince my narrow in hips and other strategic points sister-in-law, that she’s always dreamt of a piece of garment with such infantile print.


You may also like

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.